S-Macro(Knight Online) Hakkında Genel Bilgiler


S-Macro 19xx+ skin ile çalışan yeni nesil usko&steamko ve pvp serverlar için yapılmış bir yapay zeka macro bot programıdır.Macro mantığıyla çalışan bot arayüz verilerini toplayarak istediğiniz işlemi yapmaktadır.Hiçbir şekilde oyun verilerini kullanmayan bot oyunun arayüzünü(erişimine izin verilen görsel oyun ekranı) kullanır ve koxp&hack değildir.Macro sınıfına giren yapay zeka S-Macro oyun içinde el ile legal bir şekilde yapabileceğiniz işlemleri tek tuşla yapabilen ve karakterinizi ister farmda ister pk&vs'de oynamanızı kolaylaştıran bir yazılımdır.


S Macro'nun çalışması için NetFramework 4.8(indirmek için tıklayınız.) veya üzeri bir versiyonun ve Microsoft C++ Runtime Library paketlerinin(S Macro Helper'dan kurabilirsiniz), AutoItx3.DLL dosyasının(S Macro Helper'dan ve S Macro içerisinden kurabilirsiniz) bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.Bu dosyaları S Macro Helper ile rahatça bilgisiyarınıza kurabilirsiniz ve sorunsuz botu kullanmaya başlayabilirisiniz.Helper'a bu linkten(Indirmek için Tıklayınız) ulaşabilirsiniz.

S Macro tarafında botun doğru ve düzgün çalışması için oyunun 'Tam Ekran' modunda çalışması, Skill bar ve inventory tarama işlemini düzgün yapmanız ve gerektiğinde güncellemeniz durumunda S Macro sorunsuz olarak çalışacaktır.


1)Kullanıcı Sistemi

2)Kullanıcı Odaklı Güvenlik Sistemi

3)Dinamik Bağlantı ve Bot Ayarları

4)Ayar Kayıt Etme ve Geri Yükleme

5)Görseller ile Basit Bilgi Girişi

6)Kısayollar ile Desteklenmiş Rahat Kullanım

7)İşlem Mesaj Çıkış Panosu ile Kolay Bilgi Erişimi

8)Hedef Alanı Sadece Knight Online Uygulamasıdır

9)Gelişmiş Opsiyonel Ayarlar

10)Otomatik Tanımlama Sistemleri


Başlat-Durdur : (*) Yıldız&Çarpı tuşu ile başlar ve durur.

Duraklat : (Space) Boşluk tuşu basılıyken bot çalışıyorsa bot duraklar boşluk tuşunu bıraktığınızda devam eder.


Karakterinize otomatik olarak pot bastılarabileceğiniz bu özellikte yüzde ayarının yanında birçok opsiyon vardır.Sadece otomatik hp veya sadece mp bastırabileceğiniz bu özellikte bütün F barlarda potların aynı slotlarda olduğundan emin olunuz yoksa hatalı çalışacaktır.

Pot Öncelik : Bu ayar iki potunda aktif olduğu durumlarda eğer karakterin aynı anda hem hp hem mp pot kullanması gerekiyorsa tercih ediceği pot kısmını belli eder.

Pot Slot Ayarı : Bu ayarda can ve mana potu kullanırken F Bar'lar arasında geçiş yaptırıp yaptırmayacağınızı bellirtirsiniz.Bizim önerdiğimiz seçenek bütün F Bar'larda aynı slotlara potları ekleyip sadece slot kullanılmasıdır.
Pot Ayarları : Bu ayar hp veya mp potunuzu can ve mana değeriniz % kaça indiğinde basması gerektiğini girdiğiniz ve aktif&pasif etme bölümdür.

Bu özellik eğer hedefinizde bir düşman yoksa otomatik olarak en yakındaki düşmanı seçer.Birçok özelliğin çalışması için açılması gereklidir.

Hedef x saniye ölmez ise hedef değiştirmenize ve karakterin beklemesini engeller.


Bu bölümde canınız seçtiğiniz değerin altına inince seçtiğiniz skilli kullanır.


Bu bölümde isterseniz bütün hedeflere saldırabilir yada belirli moblara atak yapabilirsiniz.Usko ve steamko için usko&steamko seçeneğini aktif ediniz.Mobu seçtikten sonra 'Değiştir' butonuna basarak mobu tanımlayabilirsiniz.(Mob seçerken botun mob can barını kapatmadığına emin olunuz.)3 farklı moba kadar destekler.


Silah patladığında seçiminize göre magic hammer basar veya silah değişimi yapar.Yedek slot kullanımı için yedek silahınızın slotunu girerken slot numarasını sol üstten baştan başlayarak sayınız ve giriniz.


Belirlediğiniz level ve moba otomatik olarak dönüşür.Ts süresini sıfırlama ve ertelemeyi butonlar yardımıyla yapabilirsiniz.


Bu bölümde karakterinizde olan skilleri ve E tuşu ile slaytı tek tuşla kolayca yapabileceksiniz.F ve Q tuşuna kısa süreli basılı tuttuğunuzda seçtiğiniz skilli otomatik olarak kullanır ve kaldığınız F bara geri döner.


Bu bölümde sürahi basılabilecek skillere otomatik olarak duration basabilirsiniz.Bu özelliği doğru kullanabilmek için lütfen Select Bar butonuna bastıktan sonra oyuna geçip koşma skilli basarak aktif skill barınızı gözükür hale getirin(aktif skill barınızda sadece 1 skill bulunmasına dikkat ediniz) ve skill bitmeden aktif barda koşma skill resminin ortasına gelip klavyeden 'G' tuşuna basınız.Bota geri döndüğünüzde koordinat başarıyla alındı yazıyor ise işlem tamamlanmıştır.Bu noktadan sonra lütfen barınızın yerini değiştirmeyiniz,değiştirirseniz tekrar koordinat alınız.Aksi taktirde özellik çalışmayacaktır.


Kolay Minor : Bu bölümde minor skillinizi kolay olarak kullanmanızı sağlayan ayarlar bulunmaktadır.

Botu başlatınca sürekli minor yap : Botu başlattığınızda can değeri farketmeksizin sürekli minor tuşuna basar.Bot aktifken minoru (+) tuşu ile duraklatıp devam ettirebilirsiniz.

Mouse sağ tuşa basılı tutunca minor yap : Belirlediğiniz minor tuşuna mouse sağ tuşunu basılı tuttuğunuzda seri bir şekilde basar.Pk ve Vs'de rahatça kullanabilirsiniz.

Oto Minor : Canınız belirlediğiniz seviyenin altına düştüğünde otomatik olarak minor basmaya başlar ve belirlediğiniz seviyeyi geçtiğinde durur.Ayrıca belirlediğiniz mana değerinin altına düştüğünde minor'ü durdurabilirsiniz.


Bu bölümde karakter debuff yediğinde otomatik olarak cure atabilirsiniz.Ekstra ayarları açtığınızda otomatik cure kullanırken can potu ve slayt kullanabilirsiniz.


Bu bölüm açık olan skillerinizi listeler ve skilleriniz arasından hangi attack skillerini kullanıcaksanız listeye ekleyerek skill öncelik sıralamasını butonlar yardımıyla belirleyiniz.Combo türünüde seçtikten sonra Auto Attack Active tikini seçiniz.Devamında botu çalıştırdığınızda z'de rakip var ise bot otomatik sektirmeden skilleri maksimum hızla atar.Öncelik verdiğiniz skilleri dolar dolmaz vurur,attack dursa bile skill sürelerini kendisi hesaplar.

Atak Hızı : Oynadığınız karakter ve servera göre uygun olan saldırı hızını ayarlayabilirsiniz.

Combo Tipi : Oynadığınız karaktere ve işleme göre en uygun combo türünü seçebilirsiniz.


Bu modda sürekli atılan atak skillerinin haricinde olan yüzde 10,yüzde 5,eskrima,blinding,75 gibi skilleri critical ile birlikte bastırabileceğiniz ve bastırırken ister istediğiniz roundda isterseniz elle bastığınızda ayarladığınız skill sıralamasına göre normal bir playerin atamayacağı kadar seri ve kusursuz olarak comboyu yapar.Auto duration özelliğini aktif ettiyseniz criticale otomatik durationda basar.Sonrasında normal atak aktif ise oradan comboya devam eder.


Bu bölümde karakterinizde açık olan tüm buff skillerini sırasıyla ister farm sırasında ister pk sırasında kullandırabilirsiniz.


Priestlerde açık olan debuff skillerinizi yeni mob seçtiğinizde moba sırasıyla atabilmenizi sağlar.


Skillerinizi otomatik olarak taratmak için ve bota aktarmak,tarattığınız skilleri kontrol edebileceğiniz bölümdür.


Envanterinizi otomatik olarak tarattırmanıza ve bota aktarmak,malzeme durumuna göre bot durdurma&town atma gibi özellikleri aktifleştirebileceğiniz bölümdür.


Okçular için özel olan bu bölümde mob dibinize girdiğinde otomatik olarak 3-5 ok combo yapmaya başlar.


Mageler için özel olan bu bölümde mob dibinize girdiğinde otomatik olarak staff combo yapmaya başlar.


Bu bölümde aktif ve hedef pot değerlerini ve bağlantı durumlarını gözlemleyebilirsiniz.


S Macro indir : S Macro Indirmek İçin Tıklayınız.

S Macro Helper indir : S Macro Helper Indirmek İçin Tıklayınız.

Deneme Sürümü Bilgileri

Kullanıcı Adı : beta

Şifre : 123456

knight online macro,knight online farm bot,minor macro,oto pot,oto farm,s macro,s-macro,sg-bot,bot,ko,koxp,genie bot,ko macro,knight macro,farm macro,usko macro,pvp macro,vs macro,seanzygame,ko hack,archery macro,priest macro,asas macro,rogue macro,otomatik farm,farm bot,farm,pk macro,seri minor,sgbot,smacro,pvp koxp,pvp,ko pvp,steamko macro,usko koxp,usko farm bot,seanzygamebot,sgbot,steamko bot,usko bot